1. reprezentačný ples

V jeden celkom pekný večer sa skupina asi 120 ľudí, ktorí sa chceli porozprávať, zatancovať si, zasmiať sa, oddýchnuť si, jednoducho povedané zabaviť sa, stretla pri niekoľkých vyzdobených stoloch. 26.2.2011 sme zahájili 1.Reprezentačný ples spoločenstva MaranaTha.

Zišli sme sa o 19-tej hodine, kedy sa nám prihovorila sestra Helena Torkošová a kaplán Milan Dubóczi s Jurajom Sitarčíkom nám dali požehnanie, nie len na výborné jedlo, ale aj na to, aby tento večer bol celý o úsmeve, pokoji, šťastí a oddychu.

V rámci programu nám prišli zatancovať majstri plesových tancov - tanečníci z tanečnej skupiny Tília Odeva Lipany. Krásne spoločenské tance doplnila Peťa Tomášová úžasným spevom.

Presne o pol noci sme vyhlásili prvú kráľovnú a kráľa plesu spoločenstva Maranatha.

Až do rána nám hrala výborná hudba. Tancovalo sa na ľudové piesne, ale aj na moderné, či klasické evergreeny. Rozmanité tanečné kroky sme dvakrát prerušili žrebovaním tomboly. Gratulujeme všetkým výhercom a dúfame, že ceny si užívajú s radosťou.

Unavení ale šťastní sme ukončili o tretej hodine rannej 1.Reprezentačný ples spoločenstva MaranTha.

Ďakujeme mnohým, ktorí sa prišli zabaviť a podporiť toto stretnutie. Veľká vďaka patrí všetkým sponzorom a organizátorom a najväčšia vďaka patrí Bohu, že bol celý čas prítomný medzi nami.

Dúfame, že všetci sa zabávali a tešíme sa o rok.

organizátori

 

foto: Lukáš Hlubovič

Galéria