Letné šialenstvo

Letné prázdniny sa začali šialene, Letným šialenstvom v Bzenove. Skvelé tri dni pre tých, ktorí chceli zažiť niečo viac. Všetci sa šialili pri štedrej privítacej hostine a k tomu nám hrala skvelá muzička. A vlastne celé tri dni boli ako jedna veľká hostina. Cez tento požehnaný čas sme mohli budovať nové vzťahy a priateľstvá, chvíľu sa stíšiť, spoznať sa a vylepšiť si vzťah s Bohom. Pokračovalo sa obohacujúcim slovom, a vyvrcholilo to v šialenú rozlúčkovú párty, kde sa podávali aj fajne (nealko) miešané nápoje. Kto bol na letnom šialenstve, určite potvrdí super atmosféru, veľa zábavy a blízkosť Boha. Kto nebol, toho pozývame na ďalší rok Letného šialenstva.

Vlado

Reakcie účastníkov Letného šialenstva

Letné šialenstvo bolo aj toho roku šialené (v dobrom slova zmysle). Skvelí ľudia, skvelá atmosféra a skvelý čas s NAJskvelejším Bohom boli pre mňa nádherným zážitkom. Nabila som si baterky, urobila nové rozhodnutia a spoznala doteraz pre mňa najlepšiu partiu ľudí, ktorí ma s radosťou prijali medzi seba. Čo sa mi veľmi páčilo a možno ma aj prekvapilo bolo, že som nezažila ani jeden nepekný pohľad, vyčítku, nejaké vnucovanie či niečo negatívne. Boli to len tri dni ale dali mi veľa. Určite neľutujem, že som sa zúčastnila. :)

Denisa


Je to super akcia pre všetkých mladých v Prešovskom kraji. Je to akcia, pri ktorej spoznáte nie len kopu nových ľudí, ale hlavne sa posilníte vo vašom kresťanskom a duchovnom živote. Na tejto akcií, ktorá sa volá LETNÉ ŠIALENSTVO a je na nej naozaj prítomný Boh vo všetkých podobách nám tam ukázal svoju milosť a svoju obrovskú lásku a rozdal dary Ducha Svätého. Naozaj to odporúčam každému :-D

Tiger


Bolo proste super ;-) jedlo, organizácia, aktivity, ludia, prstredie možno troška mélo spánku, ale stálo to zato! :-)

ORi


Letné šialenstvo bolo naozaj super. Hudba, grilovačka, workshopy, aktivity, noví kamoši, skvelé zážitky s Bohom aj priateľmi a kopec zábavy. Určite pôjdem aj nabudúci rok. Teda ak bude. Ďakujem ;)

T.M.

 

 

Galéria